Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Henri Lafontainehof 15 6836 KX Arnhem

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 440.000,- k.k.

Op zoek naar een woning op een rustige locatie om door te groeien of de mogelijkheid om deze levensloopbestendig te maken? EXTRA SLAAPKAMERS BEGANE GROND EN 1E VERDIEPING MOGELIJK!

In een van de gezelligste straatjes van Rijkerswoerd is deze twee-onder-een-kapwoning met een enorme veranda en carport in de verkoop gekomen. Het geheel heeft een mooie architectuur, beschikt over parkeermogelijkheden op eigen terrein en een zonnige achtertuin. Het multifunctionele karakter van de woning is geschikt voor een grote doelgroep. Zo is er een mogelijkheid om 2 slaapkamers op de begane grond te realiseren en door middel van een uitbouw op de 1e verdieping nog 2 extra slaapkamers te maken.

Interesse? Lees dan verder om te zien of dit de woning is die je nieuwe thuis gaat worden!

Bijzonderheden:
+ Woonoppervlakte 128 m2
+ Perceeloppervlakte 265 m2
+ Ruime woonkamer van 46 m2
+ 2 Badkamers
+ Rolstoel geschikt
+ Carport
+ Eigen oprit met ruimte voor 3 auto’s
+ Veranda in de achtertuin
+ Gelegen aan een hofje waar alleen bestemmingsverkeer komt
+ Elektrische rolluiken
+ Volledig geïsoleerd
+ Vloerverwarming op de begane grond (m.u.v. toilet en badkamer)
+ Platte daken vernieuwd in 2016 (zit nog garantie op) 
+ Mogelijkheid om 2 extra slaapkamers te realiseren op de begane grond
+ Mogelijkheid om 2 extra slaapkamers te realiseren op de eerste verdieping door middel van een uitbouw
+ Mogelijkheid om een dakterras te realiseren 

Wil je alvast binnenkijken? Bekijk nu de fraaie virtuele bezichtiging https://my.matterport.com/show/?m=KbTfXDEC73a

Begane grond:
Je betreedt de woning in de ruime hal met trapopgang en toegang tot de badkamer, separaat toilet en de woonkamer. De woonkamer (ca. 46 m2) met halfopen keuken (ca. 7 m2) is enorm ruim en sfeervol ingericht. De moderne keuken met inbouwapparatuur van NEFF is gelegen aan de voorzijde van de woning en voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, combi oven en vaatwasser. In het verlengde van de woning is ruimte gecreëerd voor de grote eettafel. Zodra je de hoek om gaat kom je in de sfeervolle zithoek. De badkamer op de begane grond is voorzien van een wastafel met wastafelmeubel, royale inloopdouche en een sauna. Deze verdieping is voorzien van vloerverwarming m.u.v. het toilet en de badkamer. 

Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot 2 royale slaapkamers (ca. 11 en 14 m2), separaat toilet (met wasmachineaansluiting), berging met cv- opstelling en de 2e badkamer (ca. 4 m2). De badkamer op de tweede verdieping is voorzien van een wastafel en ligbad met jetstreams/douche. De slaapkamer aan de achterzijde heeft veel bergruimte achter de knieschotten. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van airconditioning.

Tuin: 
De zonnige en schaduwrijke achtertuin is extra breed (9.40m), ligt vrij op het zuidoosten en is net als de voortuin aangelegd met een mix van planten, bomen en bestrating. Ook heeft de achtertuin een aangebouwde grote veranda over de gehele breedte van de woning waar je ook met slecht weer heerlijk in te tuin kunt vertoeven. Achter in de tuin staat een grote berging. De woning heeft een enorme oprit (ruimte voor 3 auto’s) en is voorzien van een grote carport. 

Locatie:
Gelegen aan de noordelijke groenstrook van de woonwijk “Rijkerswoerd” in één van de meest gewilde straten. De vrije, open ligging, grenzend aan meerdere groen- en speelvoorzieningen, maken de woning en omgeving ideaal geschikt voor zowel gezinnen, starters als ouderen. De lichte kleurstelling en ruime opzet van dit gedeelte van Rijkerswoerd maken dit tot een gewilde woonomgeving. Op korte loopafstand zijn scholen (incl. kinderopvang), het winkelcentrum, OV-voorzieningen, de stadsboerderij De Korenmaat en het “Zeegbos” aanwezig. Busverbindingen naar het centrum en de uitvalswegen (A325, A12) zijn dichtbij.

Historie Rijkerswoerd:
De wijk Rijkerswoerd is gebouwd vanaf 1989 en is de meest zuidelijk gelegen wijk van Arnhem. In de ontwerpfase van de wijk Rijkerswoerd, is er gesteld dat er zoveel mogelijk groen moest worden gehandhaafd. En ook nieuw groen heeft in deze wijk volop de aandacht. Zo zijn er parkjes, vijvers, plantsoenen en 75 ha bos. De wijk Rijkerswoerd staat op zichzelf maar is verweven met de buurt. Dit is kenmerkend voor Rijkerswoerd. Rijkerswoerd lijkt namelijk op een kralensnoer. Kralen van verschillende vormen en kleuren zijn samen aan één draad. Die draad is hier de Marga Klompélaan, de kralen zijn de verschillende ontworpen wijken en buurten. De thematiek van de wijk Rijkerswoerd is dat het is opgezet als een woonbuurt met een groots tuinontwerp. Zo begint het grootste tuinontwerp bij het “kasteel” dat zich bevindt aan aan de Marga Klompélaan met hierachter een stijltuin en daarachter de verborgen tuin. Elke wijk en buurt is anders vormgegeven door verschillende architecten, zo ook bij deze woning. De thematiek van deze woning is het Koetshuis, die is gelegen in de verborgen tuin en achter de stijltuin.

De eerste bewoners van Rijkerswoerd maakte er in 1990 een sociale wijk van door de wijkvereniging Rijkerswoerd op te richten, die allerlei evenementen in de wijk organiseert. Het doel hiervan is de leefbaarheid in de wijk te bevorderen en onderlinge contacten te onderhouden.

Aanvaarding: in overleg

Brochure:
Meer informatie tref je aan in onze uitgebreide kleurenbrochure met plattegronden. Deze is te downloaden of wij kunnen deze mailen.

Bezichtiging:
Je kunt een bezichtiging aanvragen via Funda.

Via onze livechat zijn wij bereikbaar op onze website:
– van maandag tot en met vrijdag van 17.00 – 23.00 uur.
– zaterdag en zondag van 09.00 – 23.00 uur.

Disclaimer:
De genoemde maten en oppervlakten zijn circa maten. Verschil tussen de werkelijke en opgegeven circa maten/oppervlakten geven geen aanleiding tot enige rechtsvordering tot vergoeding ter zake. Aan de inhoud van deze specificaties kunnen geen rechten worden ontleend.

  • 128 m2
  • 265 m2
  • 2

Kenmerken Henri Lafontainehof 15

Overdracht

Vraagprijs€ 440.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte265 m2
Woonoppervlakte128 m2
Inhoud454 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1994
Dak typeSamengesteld dak
IsolatievormenVolledig geïsoleerd
EnergielabelC

Indeling

Aantal verdiepingen2
Aantal kamers3
Aantal slaapkamers2
Aantal badkamers2

Maandlasten

Ligging Henri Lafontainehof 15

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

155.699

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

29%

20% NL

25%

20% NL

46%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod